Urodziny otymze.pl! Konkurs!



Ona przed obiektywem, ja - a to nowość - trzymam aparat. Równocześnie pokazuję jej książki z naszej biblioteczki. Osiem książek. A ona opowiada o nich, opowiada zdaniem mniej lub bardziej złożonym. I tak powstały konkursowe zagadki... :)



Możecie:
1. Odgadnąć wszystkie tytuły (lub nazwiska autorów, serie wydawnicze) książek zaprezentowanych w filmie i mieć szansę na zestaw książek.
2. Odgadnąć co najmniej 3 tytuły (lub nazwiska autorów, serie wydawnicze) książek zaprezentowanych w filmie i mieć szansę na jedną z 14 książek. 

Obojętnie, którą drogę wybierzecie, jeśli zdecydujecie się na publiczne udostępnienie grafiki konkursowej (zdjęcie z logotypami) na blogu lub na swoim profilu na FB - macie szansę na nagrody dodatkowe. 

Czas - start! Macie czas do 30 października 2013 (godz. 23:30). Na odpowiedzi czekam pod adresem otymze@gmail.com Jeśli walczycie również o nagrodę dodatkową, w wiadomosci e-mail musicie wskazać miejsce udostępnienia grafiki. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj KLIK 

NAGRODY GŁÓWNE


Zestaw 4 książek od Wydawnictwa Babaryba: A gdzie tytuł?Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka, Porwanie w Tiutiurlistanie, Smok ze smoczej jamy (recenzje na O tym, że... KLIK, KLIK)


Zestaw 4 książek od Wydawnictwa Babaryba: Naciśnij mnieGąska Zuzia i pierwsza gwiazdka, Porwanie w Tiutiurlistanie, Smok ze smoczej jamy (recenzja na O tym, że... KLIK)


Od Wydawnictwa Ładne Halo - zestaw 2 książek: O psie, który szukał  i Jak się poznaliśmy oraz książki Kiedy będę duży, to zostanę dzieckiem i Lala Lolka (recenzje na O tym, że... KLIK, KLIK, KLIK)


Od Wydawnictwa Modo - 3 egzemplarze książek o Ciekawskim Georgu, do wyboru: Ciekawski George idzie do pracy, Ciekawski George jeździ na rowerze, Ciekawski George dostaje medal (recenzja na O tym, że... KLIK)


Od Wydawnictwa Zakamarki 3 książki : Zimowa wyprawa Ollego, Yeti, Patrz, Madika, pada śnieg! (recenzje na O tym, że... KLIK, KLIK, KLIK)


Od Wydawnictwa Namas 3 książki : Wdzięczny kwiat, Lenka, Narodziny księżniczki (recenzje na O tym, że... KLIK, KLIK)


Od Wydawnictwa Dwie Siostry 2 książki: Gabryś, nie kapryś!, Pamiątka z Paryża


Od Wydawnictwa Alfabet książka: Kto się schował?


NAGRODY DODATKOWE
Książeczka z naklejkami Stiki Book Arka Noego od sklepu ForKidi oraz chmura nadłóżkowa od Ploom.


Dobrej zabawy i powodzenia! Dziękujemy, że świętujecie z nami! :)



Popularne posty